Cici Baba Ote

₺0,00

Cici Baba Ote Hakkında

Cici Baba Otel, sıcak ve samimi bir atmosferde unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan aile işletmesi bir oteldir. Misafirlerimize evlerindeymiş gibi hissettiren rahat odalarımız ve dostane hizmetimizle tatilinizi unutulmaz kılıyoruz.

Otelimizde her detay konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Sade ve şık dekorasyona sahip odalarımızda huzurlu bir gece geçirecek, dinlenmiş bir şekilde güne başlayacaksınız.

Cici Baba Otel'in restoranında, yöresel ve uluslararası mutfağın lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Usta şeflerimizin özenle hazırladığı yemekler, damaklarınıza ziyafet yaşatacak.

Otelimizin keyifli bahçesinde dinlenebilir, güneşlenirken serinleyebilirsiniz. Çocuklarınız için oyun alanı ve aktivitelerimiz mevcuttur. Ailenizle birlikte güzel anılar biriktirmeniz için buradayız.

Cici Baba Otel, doğanın güzellikleriyle çevrili bir konumdadır. Denize yakınlığı ve doğal güzellikleri keşfetmek için uygun konumuyla size unutulmaz bir tatil sunuyoruz.

Sıcak misafirperverliğimizle size evinizdeymiş gibi hissettirecek olan Cici Baba Otel, huzur dolu bir tatil deneyimi yaşamanız için sizi bekliyor.

Cici Baba Ote Kendi görüşünü yaz


Cici Baba Ote Mevcut yorumlar

Henüz bir inceleme yazmadınız